Praktinis mados seminaras: Moters grožis ir mada

Praktinis mados seminaras: Moters grožis ir mada

Mielos moterys,

dizainerės Daiva Urbonavičiūtė ir Jurgita Januškevičiūtė bei „Mados garažo“ tekstilės salonas š. m. spalio 17 dieną Jus kviečia  į praktinės mados seminarą „Moters grožis ir mada“. Jis vyks Vilniuje, „Šekspyro“ viešbutyje Bernardinų g. 8

Seminaro metu kalbėsime ne tik apie išorinį moters grožį, mados tendencijas, bet ir apie tai, kaip grožį įtakoja vidinė savijauta, gebėjimas gyventi harmonijoje su pasauliu ir savimi. Savo patirtimi ir profesinėmis paslaptimis praktinio seminaro metu dalinsis dizainerė Jurgita Januškevičiūtė. Ji patars, kaip geriau pažinti save, kaip perteikti vidinį grožį spalvomis, kaip derinti asmenines savybes, individualumą ir mados tendencijas.

Ne mažiau įdomūs bus ir Daivos Urbonavičiūtės praktiniai patarimai. Ji mokys išlaisvinti vaizduotę ir kūrybingai derinti audinių faktūras, patars, kaip pasirinkti moters asmenybę išryškinantį drabužį.

Dizainerės yra parengusios kūrybinių užduočių, tad seminaro metu tikrai neteks nuobodžiauti.

Paskutinė seminaro viešnią – makiažo ir grimo meistrė Laura Žilionienė, kuri pademonstruos, kaip pačiai susikurti profesionalų makiažą šventiniam vakarui.

Seminaro programa:

11.00 – 11.30. Dalyvių registracija, kava.

11.30 – 13.00. Jurgita JANUŠKEVIČIŪTĖ ir Daiva URBANAVIČIŪTĖ. Kas lemia moters grožį – konkretus drabužis ar gebėjimas pažinti save?

13.00 – 13.15. Kavos pertraukėlė.

13.15 – 14.45. Daiva URBANAVIČIŪTĖ ir Jurgita JANUŠKEVIČIŪTĖ. Išlaisvinta asmenybė ir mados tendencijos. Individuali mada.

14.45 – 15.30. Laura ŽILIONIENĖ. Moters tipas ir makiažo priemonių pasirinkimas. Praktiniai patarimai, kaip pasiruošti šventiniam vakarui.

Seminaro kaina – 30 Eur.

Nuolatinėms „Mados garažo“ klientėms – 25 Eur.

Kviečiame registruotis el. paštu: madosgarazas@gmail.com.

Arba telefonu: 2757285 Prašytume nurodyti savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Vietų skaičius ribotas.

Apie praktinio mados seminaro lektorius:

Dizainerė Daiva URBONAVIČIŪTĖ

Daivos Urbonavičiūtės drabužiai yra gyvenimo būdo atspindys. Kūryba prasideda nuo dizainerės idėjos, vizijos. Daiva Urbonavičiūtė sukuria eskizą, tada skrūpulingai parenka geriausios kokybės, natūralius audinius, o profesionalų komanda pasiuva drabužį pagal dizainerės sukurtą vienetinį lekalą.

Daiva savo pirmąsias kolekcijas sukūrė dar studijuodama Vilniaus dailės akademijoje. Ji yra viena iš festivalio „Mados infekcijos“ iniciatorių. 1999 m. pirmojoje „Mados infekcijoje“ dalyvavo kartu su Juozu Statkevičiumis, Sandra Staukaite, Seržu Gandžumianu ir Vida Simonavičiūte. Ne kartą kvietė gerbėjus ir į individualius savo kolekcijų pristatymus.

Kartu su kolegėmis įkūrė kūrybinės mados dirbtuves „Zoraza“, kur realizuojamos ne tik originalių drabužių, bet ir individualių interjerų idėjos.

Augina sūnų, laisvalaikiu gieda Bernardinų bažnyčios chore, šoka hip hopą.

„Visuomet kovoju su stereotipu, kad reikia elgtis ir rengtis kaip visi, nes kitaip tavęs nesupras. Todėl įprastinės mados tendencijos man negalioja“, sako Daiva.

Su Daivos kūryba galite susipažinti www.zoraza.com ir Facebooke paskyroje: Mados namai Zoraza

Dizainerė Jurgita JANUŠKEVIČIŪTĖ

Pirmoji Jurgitos Januškevičiūtės kolekcija „Juoda raudona“ buvo sukurta dar 1993 metais. Per pastaruosius dvidešimt dvejus metus ji surengė net 22 originalių kolekcijų pristatymus, 11 kartų dalyvavo „Mados infekcijos“ festivalyje.

„Drabužis privalo turėti paslaptį – tai vienas svarbiausių kūrybos bruožų. Tai gali būti ir spalvingas, ornamentuotas pamušalas ar ne iš karto pastebima dekoratyvi siūlė, taip pat kruopščiai parinktas, jaukiai prie kūno prigludęs audinys. Drabužių dizainas yra panašus į fiziką ar astronomiją – viskas tiksliai apskaičiuota, tačiau išlieka ir neįmintų mįslių“, dalijasi patirtimi Jurgita.

Jurgita yra eksperimentavusi su kailiu, oda, palmių plaušu, tačiau vėliau sugrįžo prie natūralių tradicinių audinių – kašmyro, vilnos, šilko, medvilnės, aksomo.

Profesionaliai domėjosi istorinio ir klasikinio kostiumo istorija, o šiuo metu dizainerės veiklą derina su netradicinės medicinos ir moters psichologijos studijomis. Savo patirtimi mielai dalijasi su aplinkiniais, niekada negaili gerų patarimų. Vienas iš jų -„Įsiklausykite į save, kitaip drabužis gali būti labai stilingas, tačiau tuščias, nieko nesakantis“.

Laisvalaikiu žaidžia lauko tenisą, labai mėgsta keliauti ir fotografuoti. Jurgita visiškai nesenai baigė trejų metų studijas NEINJING mokyloje ir dabar yra diplomuota Kinų medicinos specialistė. Taip pat yra Bordo komandorė, „Vyno klube“ baigusi someljė mokyklą. Savo sodyboje augina labirintą. Įdomiausius kolekcijų fragmentus galite pamatyti Jurgitos interneto puslapyje www.jjurgita.lt.

Makiažo ir grimo specialistė Laura Žilionienė.

Laura yra dirbusi su garsiais Lietuvos fotografais, kūrusi makiažą ir grimą atlikėjams, aktoriams, poltikams. Šiuo metu vadovauja savo įkurtai įvaizdžio studijai “UPCHI”.

KOMENTARAI

  • There are currently no comments

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

required
required (not published)
optional